Opinie uczestników warsztatów Karkonosze

Elżbieta Rogaczewska

Byłam , wróciłam. Warsztaty świetne. Arek wprowadził nas w tajniki swojego realizmu magicznego w fotografii. Podzielił się z nami swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem- było to niezwykle cenne. Bardzo chętnie odpowiadał na różne pytania. Pawełek pilnował realizacji programu , służył pomocą i radą ( szczególnie dot. zagadnień związanych z aparatem Canon, ew. problemów Informatycznych i organizacyjnych). Obaj organizatorzy dbali o atmosferę naszego pobytu, która dzięki Nim i uczestnikom była fantastyczna. Raz jeszcze bardzo, bardzo dziękuję.

Marcin Wandzel

To były moje drugie warsztaty i muszę przyznać, że atmosfera ponownie była niesamowita! Prowadzący podeszli to tego z pasją, znakomicie potrafili wytłumaczyć zagadnienia foto i sprzętowe. Fajnie było spotkać innych uczestników pozytywnie zakręconych fotografią:) Jeszcze raz dzięki wszystkim!

Ewa Skubij

Warsztaty fotograficzne w Karkonoszach to czas, który bardzo miło wspominam. Wczesnoranne i wieczorne plenery, należą do takich, które ze znajomymi ciężko byłoby zorganizować.  Prowadzący dbali o dobrą atmosferę i organizację, trafiłam też na grupę fajnych ludzi (mam na myśli uczestników), wspólne zainteresowania łączą.  Pewnie uczestniczyłabym częściej w tych imprezach, gdyby z Gdańska w góry nie było tak daleko
Ewa

Wojtek Wu

Warsztaty z Pinem i Maką to doskonały pomysł na odpoczynek oraz sposób na zdobycie olbrzymiej dawki cennych uwag i informacji. Już nie mogę się doczekać kolejnych, np z astro :) Na 100% skorzystam z oferty Warsztatów Karkonosze jeszcze nie raz. Pozdrawiam Mitsu.

Mirosław Majewski

Najpierw napiszę a potem przeczytam opinie współuczestników.Jeżeli będą powtórzenia to tylko znaczy,że tak było Miejsce bardzo fajne wybrane na warsztaty.W trawie można szukać żyjątek, nad Zalewem popatrzeć ,że wędkarze mają cięższe hobby :))) , wejdziesz na górę i wybierasz kompozycje, wsiądziesz w samochód i dojedziesz po paru km w inne widoki i a że chmury i Słońce co chwilę podpuszczają pokazując kolejne zmiany w kadrze i to wszystko w wyjątkowo wesołej atmosferze a na dodatek z ogromną ilością przekazywanej praktycznej wiedzy z dziedziny fotografii dzięki Arkowi i Pawłowi !
Program, wiadomo zmienny do bólu ale zależy on od pogody, wytrzymałości ludzkiej i fantazji. Jednak ilość przekazanej wiedzy jest większa niż teoretyczne założenia programu.I możesz zapytać o wiele rzeczy i nie spotkasz się z odpowiedzią ,że to na innym kursie … co mamy zarówno w dziedzinie fotografii jak i w dziedzinach innych często związanych z prowadzonymi działalnościami. Tu tego nie ma i Szacun za takie podejście do uczestników. Realia są takie,ze nie da się pojechać do Was na każdy kurs ale będę się starał aby te kontakty w przyszłości były i w jak największej ilości
Pozdrawiam i dziękuję

Joanna Glonek

Warsztaty fotografii makro nad Bukówką były moimi pierwszymi zajęciami tego typu i …ogromnym pozytywnym zaskoczeniem. Jako zupełny amator musiałam się zmierzyć z wieloma nowymi dla mnie zagadnieniami równocześnie – od technik fotografowania, po obróbkę cyfrową w fotoszopie. Miałam spore obawy przed wyjazdem, czy podołam temu wyzwaniu, ale w tak przyjaznej atmosferze, jaka panowała na warsztatach trudne rzeczy szybko okazywały się proste. Prowadzący, Arek i Paweł, wykazywali maksymalną cierpliwość i zrozumienie, za które im ogromnie dziękuję.
Do tego wszystkiego należy dodać przecudowną okolicę, bajkowe widoki przy których trudno schować aparat do torby.
Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś powtórzyć tę przygodę, mimo 1400 kilometrów tam i z powrotem :)

Adrianna Emilia Zagórska  

Warsztaty w Miszkowicach to świetna okazja by otworzyć oczy szerzej niż zwykle. Świat magicznych okolic pełnych inspiracji i kojącego działania. Taki czas jest zarówno świetną zabawą jak i nauką w świetnym towarzystwie.
Tyle dobrych zdjęć i nowych wskazówek, że aż człowiek wraca z głową pełną chęci do działania.
Za możliwość uczestnictwa w tym zdarzeniu dziękuje bardzo Arkadiuszowi i Pawłowi :) oraz wszystkim uczestnikom za fantastycznie spędzony czas.
Fotografia w mini studiu i spacery po okolicach to było naprawdę COŚ!
Zmienność pogody też jest rewelacyjna! :)))

Krzysztof Sobolewski

Paradoksalnie z „warsztatów fotograficznych” nie przywiozłem żadnej fotki :-), ale może właśnie dzięki temu, że wszystko tak się poukładało wyniosłem więcej niż się spodziewałem.
Wiedza i doświadczenie jakimi dysponuje Arkadiusz i tak chętnie się tym dzieli zasługuję na pełne uznanie, nie każdy tak chętnie i w przystępny sposób skłonny jest zdradzać arkana własnej pracy.

Bez Pawła za to cała akcja pewnie skończyłaby się na spotkaniu przy Świątyni Wang, uścisku dłoni, ponarzekaniu na warunki atmosferyczne i szybkim rozstaniu.
Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza, kolosalna dawka humoru i mega dobra zabawa to wszystko co Ci dwaj maja do zaoferowania !!!
Polecam innym ! To dobrze wydana kasa ;-)))
Panowie Pozdrawiam !
Odwiedzę Was jeszcze
Kristov

Marta Dzierewianko

Warsztaty „Karkonosze” odwiedziłam już po raz trzeci i muszę powiedzieć ze to nie był ostatni raz :)
Warsztaty organizowane przez Pawła Kroka i prowadzone przez Arkadiusza Makowskiego są niesamowite.
Ogrom wiedzy z jakim się wraca z warsztatów do rzeczywistości sprawia ze postrzegamy świat inaczej, jesteśmy bardziej wrażliwi na otaczające nas piękno mając równocześnie pełną głowę i kajecik zagadnień technicznych.
Jak zwykle wszystko było dopięte na ostatni guzik od zakwaterowania przez atmosferę po technikalia.
Wszystkim entuzjastom fotografii nie tylko amatorom ale i profesjonalistom serdecznie polecam plenery i warsztaty w sercu Karkonoszy .

Do następnego – Martunia