warsztaty fotograficzne

Bokeholandia – jesienne warsztaty fotograficzne makro

Warsztaty fotograficzne Karkonosze .

Zapraszamy na długo oczekiwane warsztaty artystycznej fotografii przyrodniczej makro. Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Makowski, zdobywca Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska, prekursor nurtu makro, który śmiało można określić mianem realizmu magicznego w fotografii.

Czytaj więcej …

Termin:  25-27 września  2015

plenerowe warsztaty fotograficzne

Jesienna Śnieżka 2015 – plener i warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne Karkonosze

Jeżeli jesteś łowcą świtów, uwielbiasz górskie spacery, nie boisz się wyzwań  to mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy na niebywale klimatyczny plener i warsztaty  w samym sercu Karkonoszy. Czeka na Ciebie majowy wschód słońca u podnóża Równi oraz przepiękny zachód na szczycie Śnieżki. A nad wszystkim czuwać będą fotografowie Arkadiusz Makowski i Paweł Krok

Czytaj więcej …

Termin:  16-18 października  2015

warsztaty karkonosze

Łowcy Zórz – ISLANDIA

Warsztaty fotograficzne Karkonosze

W pogoni za parą, mrokiem, zorzą i widokiem……..
Planujemy 4 dni niesamowitej przygody na końcu świata. Plenery iście z Mordoru jak czerń wulkanicznych skał na przemian z zielenią pastwisk czy barwnymi formacjami skał gwarantują niezapomniane wrażenia, a co ważniejsze nieskończoną liczbę kadrów foto.

Czytaj więcej …

Termin:  26-29  listopada 2015

warsztaty islandia

Islandia geotermalnie – plener i warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne Karkonosze

Dzikość Islandii daje nam niepowtarzalną możliwość uchwycenia życiowych kadrów. Pod okiem Arkadiusza Makowskiego i Pawła Kroka dowiemy się wszystkiego o naszym aparacie i technikach fotografowania. Siedem dni warsztatów na Islandii w bardzo małych grupach, aby po wyprawie każdy z uczestników oprócz niezapomnianych wspomnień przywiózł do domu zdjęcia, które w pełni to oddadzą.

Czytaj więcej …

Termin:  01-09 lipca 2016

© Copyright - Paweł Krok